Niechęć do jedzenia po zastosowaniu leków Depridat i syropu Hedelix

moja coreczka 4,5m ma przepisany debridat bo ulewa,teraz ma lekka infekcje i ma syrop hedelix.na drugi dzien po podaniu lekow nagle przestala pic-ani mleka, ani wody, nic,wykrzywia sie jak podaje butelke.co moze byc przyczyna.prosze o pilna odpowiedz.dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważne w tej sytuacji byłoby wykonanie badania i dlatego zalecam wizyte u lekarza rodzinnego/pediatry. Dziecko w takim wieku moze ulec szybkiemu odwodnieniu z powodu braku przyjmowania płynów dlatego zalecam wizyte u lekarza. Pozdrawiam