Niechęć do mięsa u 2-miesięcznego dziecka

Moje 2 miesięczne dziecko wogóle nie chce jeść miesią jak mu wkładam du buzi na siłę to udaje że się dławi co mam zrobić ?

Witam,

Przede wszystkim nie dawać dziecku w wieku 2 miesięcy mięsa - proponuję zapoznać się z nowym schematem żywienia niemowląt obowiązującego od 2007 roku. Mięso w przypadku karmienia piersią wprowadzamy od 7 miesiąca - nie wcześniej niż w 5 miesiącu można wprowadzic zupki przecierowo-jarzynowe, w przypadku karmienia sztucznego dzieje się to o miesiąc wcześniej.