Niechęć do mleka i kaszek u 9-miesięcznego dziecka

Mój 9 miesieczny synek nie chce jesc mleka(daje Bebiko)tzn.kaszek mlecznych bo samego mleka nie je,tylko z kaszkami.Zupki je chetnie ale czasem tez odmawia.Do 6 m-ca tez jadl kaszki ale nie z apetytem-wmuszane byly.Około 7 m-ca goraczkowal po chorobie wrocił mu apetyt i jadl wszystko a teraz znowu nie chetnie je mleko z kaszka. Chetnie je jogurciki. Czym to moze byc spowodowane ze nie chce jesc mleka? Co mam mu podawac w zamian do jedzenia? I co wogóle juz moze jesc 9 m-e dziecko?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu odnośnie nawyków żywieniowych Syna i analizy jadłospisu nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie odnośnie przyczyn niechęci do spożywania produktów mlecznych. Na pozostałe pytania znajdzie Pani odpowiedź w poniższym artykule (tabelka).
http://pediatria.mp.pl/zywienie/show.html?id=52544