Niechęć do picia mleka u 6-miesięcznej córki

dzien dobry mam problem moja corka 28 lutego skonczy 6 miesiecy i nie bardzo chce jesc mleko zupke je chetnie owoce rowniez ale z mlekiem jest problem i tak wyglada mniej wiecej nasz dzien 8 sniadanie 80 ml mleka czasem zje wiecej ale probuje zastapic czyms innym ok 12 zupka nawet 11 lyzek 0 ok 14 owoc potrafi zjesc nawet calego banana o 16 -17 probuje dac mleko ale zje malo 40-60 i na noc tj ok 19 180 kaszki na mleku jak ustabilizowac jej to jedzenie co podawac prosze o pomoc

Może Pani próbować dawać córce mleko rano i wieczorem a w trakcie dnia inne posiłki. Niektóre dzieci, które nie są karmione po prostu nie lubią mleka. Bardzo dobrym pomysłem jest kaszka na mleku. Ze względu na to, że maluch ma już 6 miesięcy można mu podawać coraz więcej różnych smaków. W razie pytań proszę o kontakt: marta@zdrowozjesz.pl