Niechęć do pieszczot i dotyku partnera

Witam, mam 20 lat i dziwny problem. Jestem z chłopakiem prawie rok, bardzo go kocham.Nie moge się przełamać do dotyku, a o seksie oralnym nawet nie ma mowy. Problem jest w tym, że przede mną miał wiele kobiet, co mnie po prostu hamuje. Nie lubię ogólnie dotyku, nie przeszkadzało mi to, ale teraz? To jest duży problem nie mogę mu sprawić przyjemności ponieważ odrzuca mnie fakt, że kochał sie z wieloma kobietami. Jak sobie z tym radzić?

Dotyk w każdej postaci- trzymanie się za ręce, przytulanie, pocałunki itd.
Stroniąc od dotyku nie stworzy Pani szczęśliwego związku z żadnym mężczyzną.
Myślę, że problem dotyczy nie tylko tego partnera, ale relacji z mężczyznami w ogóle.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, nie sposób w tym miejscu stwierdzić jakie jest podłoże takiego stanu rzeczy. Zachęcam do konsultacji u psychologa - seksuologa który po przeprowadzeniu wywiadu zaleci dalsze kroki postępowania. Być może podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam.