Niechęć do poznawania nowych osób

Dlaczego odebralo mi chec poznania nowych ludzi, nawet tez chodzenia na wydarzenie z kursow i szkolen oraz warsztatow z Businesslink, parku naukowo technologicznego?. Na inne szkolenia, warsztaty i zajecia chodze z uni europejskiej nawet poznalem ludzi ale nie licze na to ze zostaniemy w dobrej i dobrymi przyjaciolmi w dobrych relacjach na zywca oraz ze bede mial moich znajomych na fb .

Witam. W celu udzielenia Panu właściwej pomocy potrzebny jest przede wszystkim rzetelny wywiad. Forma tak krótkiego maila niewiele mówi o tym, w jaki sposób buduje Pan relacje z ludźmi. Należy się dokładniej przyjrzeć zwłaszcza temu, jakie ma Pan oczekiwania wobec innych oraz dlaczego inni nie są w stanie lub nie chcą im sprostać. Proponuję konsultację w gabinecie psychoterapeuty. Małgorzata Danielewicz

Trudno powiedzieć dlaczego tak się stało. Apatia i niechęć do spotkań towarzyskich mogą mieć różne źródła, dlatego bez większej ilości szczegółów z Pana życia trudno cokolwiek stwierdzić. Czy jest Pan usatysfakcjonowany poprzednimi i dotychczasowymi kontaktami z ludźmi? Czy pana potrzeby społeczne są w nich zaspokajane? Czy obawia się Pan czegoś ze strony innych osób? Odpowiedzi na te pytania być może pomogą Panu wykryć przyczynę Pana stanu i niechęci, a dzięki poznaniu źródła - będzie Pan mógł im przeciwdziałać. Pozdrawiam.