Niechęć do seksi ze strony partnerki

Witam. Chodzi o sprawy łóżkowe. Jestem z dziewczyną prawie 2 lata i pierwszy nasz rok jeżeli chodzi o seks był naprawdę bardzo dobry nie narzekaliśmy na nic natomiast teraz... nie uprawialismy seksu od jakichś 4 miesięcy i naprawdę nie wiem o co chodzi. Za każdym razem kiedy chce o tym porozmawiać lub skłonić ją do jakichś większych uniesień w łóżku to konczy sie to klotnią i mówi mi ze mam zapomnieć o seksie. Ja wiem ze seks to nie wszystko w związku. Ale czuje się nie atrakcyjny dla niej..

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogę Panu doradzić tylko szczerą rozmowę z partnerką, może ma ona teraz jakieś problemy osobiste, stresy, które ja blokują.
Pozdrawiam

Witam,
seks nie jest wszystkim w związku, jednak jest ważną jego częścią. To normalne, że zastanawia się Pan na tym. Szczególnie, że nastąpiła zmiana w tym zakresie. niestety, nie można stwierdzić z czego ona wynika. Jedynie rozmowa z Pana partnerką może przynieść odpowiedź. Proszę powiedzieć jej o swoich obawach, o tym, że się Pan czuje nie atrakcyjny i nie rozumie z czego wynika zmiana.

Pozdrawiam

http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia