Niechęć do seksu analnego

Witam serdecznie jestem od 3miesięcy z męszczyzną ,którego bardzo kocham od niedawna chce uprawiac sex analny lecz mnie to trochę przeraża co robić

Dzień dobry.

Najprościej opowiedzieć o swoich obawach partnerowi. Pomijając kwestię higieny, uprawianie seksu analnego bez odpowiedniego przygotowania może być po prostu bolesne. Wydaje się też, że ta forma współżycia wymaga dużego zaufania do partnera, o którym trudno jest mówić po zaledwie trzymiesięcznej znajomości.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Każdy człowiek sam ustala, jakie są jego granice zachowań seksualnych, co lubi, co akceptuje, a czego nie chce, na co się nie zgadza. Nie ma obowiązku uprawiania seksu analnego, jeśli nie ma Pani na to ochoty.
Być może wrócicie Państwo do tego tematu wraz z rozwojem Waszej relacji, dłuższym stażem związku, większej bliskości i intymności.

Pozdrawiam!