Niechęć do seksu u 33-latki

Witam. Mam 33 lata od 15 lat prowadze wspólne życie z moim partnerem mam synka, ale od dłuższego czasu kompletnie nie mam ochoty na sex dla mnie poprostu mógłby nie istnieć , ale nietety mój nażeczony jest zawiedziony tym faktem ze dzieje sie ze mna cos niedobrego. Nie chciałebym żeby skutek był taki ze sie rozstaniemy przez moją niechę do sex-u. Bardzo dużo o tym myśle rozmawiam ze znajomymi i nie wiem co mam ze soba zrobić chce żeby w naszym zwiąsku było tak jak na początku znajomości pomocy

Aleksander Ropielewski

Postarajcie wspólnie o tym porozmawiać i ustalić przyczynę. Może seks stał się dla Pani rutyną i nie jest już interesujący - w takiej sytuacji zmieńcie coś. Miejsce, porę zbliżenia, jego okoliczności. Może wprowadźcie elementy gry i zabawy. Możliwości jest wiele. Innym aspektem jest psychiczne poczucie zadowolenia i bezpieczeństwa, które powinna Pani mieć zapewnione, aby libido było większe. O tym również powinniście porozmawiać z mężem (o ile jest to problem). Jeżeli nie to jest problemem to warto wykonać badania hormonów płciowych oraz skontaktować się seksuologiem.