Niechęć do seksu u męża

Witam mam problem jestem z mezem 7 lat mamy 2 dzieci i od 5lat ciagle go prosze o sex kiedy ma juz dosc mojego proszenia sie robi to zemna mam wrarzenie z przymusu bym tylko dala mu spokoj ja juz mam dosc takiego zycia bo gdy zemna to robi to ja zadnej satysfakcji nie czuje prwa to 3min bez gry wstepnej calowania itp co mam zrobic mam dzieci niechce od niego odejsc z wzgledu na moje dzieci prosze mi pomuc

Witam,
nie wiadomo z czego wynika niechęć męża do zbliżeń. Czy tak bylo zawsze? Dobrze byłoby szczerze porozmawiać z mężem i zapytać o przyczyny takiego zachowania. Dobrze byłoby też udać się do terapeuty par, ponieważ problem może leżeć gdzieś w relacji. Terapeuta pomoże zdiagnozować problem i ewentualnie skierować do innych specjalistów np. seksuologa.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę, który zajmuje się terapią par / małżeńską i skorzystać z takiej formy pomocy.
Terapia małżeńska raczej dostępna jest w ofercie prywatnej, niż na NFZ.