Niechęć do stania na nóżkach u 6,5-miesięcznego syna

Witam mój syn ma 6,5 miesiąca i nie chce stać na nóźkach, podkurcza je. Dziś byłam u pediatry i stwierdził że jest leniwy i mamy kontrole za 2 miesiące. Czy jest się czym przejmować? Czy ma jeszcze czas? Czy powinnam udać się do neurologa?

proszę absolutnie nie stawiać go na nóżki!!!! w tym wieku ma się obracać z pleców na brzuch , pełzać i ewentualnie może siedzieć jeśli sam usiądzie .Proszę stymulować dziecko do pełzania a potem do raczkowanie, Najważniejszym okresem w rozwoju mózgu dziecka jest okres raczkowania .Dziecko musi wpierw raczkować bo inaczej ma póżniej problemy z koordynacja i problemy w szkole takie jak dysgrafia , dysortografia i inne. Teraz proszę kłaść go na podłogę na dywan i zachęcać do pełzania. Absolutnie nie używać chodzików są bardzo szkodliwe.