Niechęć do życia i myśli samobójcze u 20-latki

Witam mam 20 lat od paru miesiecy mam nie chcec do wszystkiego do zycia ... czesto mam juz nawet mysli samobojcze . Mam dom rodzine wspanialego syna mimo to nie chce mi sie zyc nie potrafie sie wziac nawet za najprostsze czynnosci sprzatanie , gotowanie nic . Nie mam nawet ochoty na wieczorne ograszki z partnerem przez co sie klucimy bo mysli ze mam kogos innego a tak nie jest , nawet na wykscie na spacer czy co kolwiek najlepiej siedziala bym calymi dniami w domu w lozku i spala . Pomocy

Psychologia

Z Pani opisu można przypuszczać, że być może rozwija się u Pani depresja, jeśli niedawno urodziła Pani syna może to być depresja poporodowa związana z wahaniem hormonów w Pani organizmie. Najlepiej byłoby gdyby zgłosiła się Pani do lekarza i opowiedziała o swoich objawach, być może zaordynuje leki, które pomogą Pani poczuć się lepiej oraz umówiła się na wizytę do psychologa, który mógłby Panią wesprzeć w obecnie trudnej sytuacji.