Niechęć do życia, myśli samobójcze i depresja

mam problem ze sobą, tym problemem jest depresji mam niechęć do życia i czegokolwiek odnoszę wrażenie że wszystko co mi się przytrafia to pasmo niepowodzeń mam 28lat w 2015r. 2stycznia mój najlepszy przyjaciel odbił mi żone którą kochałem ponad życie. miałem próby samobójcze tj wieszania się 2x i raz wrzuciłem suszarkę do wanny ale bezpieczniki wyrzuciło posiadam dwie córeczki 6 i 2 latka starsza nie jest biologicznie moja ale dałem jej miłość i nazwisko teraz nie chce mnie znać nie widuje dziec

Pozdrawiam.

Witam serdecznie.
Problem porzucenia o którym Pan pisze jest jedną z najciężej przeżywanych traum.Tym bardziej,gdy jest w połączeniu z kolejną zdradą-przyjaciela.Nic więc dziwnego,że zawalił się Panu cały świat.Teraz jednak pora,by zacząć ochraniać i wzmacniać siebie,by tej złej przeszłości pozwolić odejść a na bolące miejsca przyłożyć opatrunek i pod okiem terapeuty zaopiekować się nimi bardzo troskliwie,aż do zupełnego odzyskania nowych sił i wiary we własną wartośc.Ludzie,niestety nie tylko potrafią kochać,ale też ranić i zabijać.Dlatego nie można ich kochać "ponad życie".To jest postawa dziecka i być może będzie Pan wraz z terapeutą przechodził całą dotychczasową drogę dorastania ponownie,po to,by nie powielać dawnych traum w obecnym życiu.
Bedzie dobrze,ale powoli i pod opieką specjalisty.
Pozdrawiam i zachęcam.