Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 9 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niechęć do życia, siła do alkoholu i środków farmakologicznych

Nie mam siły na nic. Jedynie pomysł pójścia po wódkę, żeby wymieszać ją z dużą ilością Alproxu wzbudza we mnie jakiekolwiek siły witalne. Żeby to się wreszcie skończyło... A że samozwańczą samobójczynią jestem nie od dziś- obawiam się, że skończyłoby się "tylko" na długim pobycie w szpitalu. A przecież nie do tego dążę... Zaczęłam rozważać inne sposoby, które do tej pory zbyt mnie przerażały. Skok z jedenastego piętra lub pociąg (mieszkam obok torów).
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Witam Panią. Jak najszybciej powinna skonsultować się Pani z psychologiem i psychiatrą. Objawy które Pani opisuje mogą świadczyć o ciężkim stanie depresji. Jeśli nie poda się Pani leczeniu, nie da sobie Pani szansy na dobre życie. Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam Psycholog Adrian Szafrański

0

Witam Panią Serdecznie,

Chcę Pani powiedzieć, że zawsze jest rozwiązanie..., zawsze..., nawet jak teraz tego Pani nie zauważa.

Jest Pani potrzebna i ważna, proszę zaktywować wszelkie zasoby, jakie Pani posiada i zawalczyć o siebie- właśnie teraz, jak jest tak trudno i ciężko, nawet, gdy czuje Pani, że nie ma już siły.

Proszę nie zostawać sama ze sobą, proszę się ujawnić, opowiedzieć o przyczynach, które doprowadziły Panią do takiego stanu. Są ludzie, którzy chętnie Pani pomogą.

Rozmowa jest konieczna i przynosi ulgę.

Najlepiej, kiedy ktoś niezależny, obiektywny Panią wysłucha i pokaże inną perspektywę. Trzeba wnikliwie rozważyć przyczyny i je usunąć.

Zapraszam Panią do rozmowy telefonicznej (nieodpłatnej).

Życzę szybkiego znalezienia sensu życia, Irena mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
0

Witam Panią. Pani post na tym portalu odbieram jako próbę szukania innego rozwiązania poza tym, o którym Pani napisała. Moim zdaniem potrzebuje Pani specjalisty, który pomoże Pani taki "punkt zaczepienia" znaleźć. Proszę skorzystać z tego adresu: Ośrodek Interwencji Kryzysowej Piotrkowska 102 90-004 Łódź (łódzkie) Telefon: (0-42) 630-11-02 Pozdrawiam Panią

Specjalista psycholog kliniczny, specjalista terapii traumy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety