Niechęć dziecka do wyjścia z domu

Mój Synek ma 2 lata i 8 mc, od 3 tygodni nie chce wychodzić z domu. Wcześniejsze dwa tygodnie przesiedział w domu z powodu choroby. Na początku udało się go wyciągnąć, gdy mówiłam, że pojedziemy w konkretne miejsce lub kupimy coś konkretnego. Teraz nic nie działa, nie chce na plac zabaw, do innych dzieci czy do dziadków, ani nawet na podwórko, mówi że zimno, nie chce się ubrać w kurtkę i buty.Jest bardzo żywy,uśmiechnięty, ma w sobie pełno energii. Zawsze lubił wyjścia lub wyjazdy.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza