Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niechęć dziewczyny do seksu z powodu bólu

Bardzo kocham moja dziewczyne. Przez kilka lat robie wszystko by czula sie bezpiecznie oraz wiedziala ze zawsze moze na mnie liczyc. Jednak spartolilem sprawe z rozdziewiczeniem, nie potrafilem tego zrobic przez co ona odczuwala duzo bolu i sie do mnie zrazila ( nie wierzy w mnie w sprawach seksu). Chce byc zemna jednak nie chce uprawiac seksu. Jest nam z nami dobrze i to jest nasz jedyny problem ( brak popedu u niej do mnie ) . Czy mam szanse ja jeszcze nawrocic ?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Dzień dobry, Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę/ośrodek/, zajmującego się psychoterapią pary i wspólnie udać się na konsultacje, która być może zakończy się propozycją terapii pary i/lub podjęciem terapii indywidualnej. Psychoterapia pary jest bardziej dostępna prywatnie, niż w ramach NFZ.

0

Jak najbardziej udajcie się na terapię dla par, która pomoże omówić, przeanalizować i pozbyć się tego problemu poprzez wzrost zaufania między Wami i przepracowanie trudności. Proponuję również, aby Pana dziewczyna udała się na konsultację ginekologiczną - może być też tak, że ból który się pojawił jest związany z budową narządów, bądź tzw. dyspareunią. Warto to również sprawdzić. Powodzenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety