Niechęć jedzenia przy kimś i kompulsywne objadanie po kryjomu

Witam, chcę schudnąć, ale już wszystkiego próbowałam... myśle ze moim największym problemem jest niechęć jedzenia przy kimś (rodzina, znajomi) mam wrażenie ze jeśli bedę przy nich coś jadła pomyślą sb ze jestem gruba i zamiast się za siebie wziąć i trochę sobie odmówić to się opycham.. Mimo że to np jest śniadanie jestem w stanie się powstrzymać i nie jesć ale za to gdy nadarzy się okazja ze jetem sama potrafię w tajemnicy po kryjomu pochłonąć ogromna ilość jedzenia.. proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Są to zaburzenia odżywiania. Proszę zgłosić się do psychologa podjąć leczenie psychoterapeutyczny.
Jednym z jego elementów jest ustalenie zdrowego i prawidłowego dla Pani sposobu odżywiania, ale przede wszystkim rozpoznanie, zrozumienie zmiana wyniszczających nawyków, poprawa samooceny, sposobu myślenia o sobie i swoim ciele, emocjonalnego stosunku do jedzenia itp.
Może Pani zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!