Niechęć u partnera do seksu

Witam! Mam problem z moim chlopakiem, a mianowicie unika zblizenia ze mna. Jestesmy ze soba 2 lata jest to moj 2 staly zwiazek i w poprzednim nie mialam tego typu problemu. Podkresle tu ze moj partner ma 28 lat a ja 24. Kiedy zaczelismy ze soba byc seks byl wspanialy sam go inicjowal, wrecz sam nie mogl sie ode mnie odkleic... a teraz odrzuca nawet moje zaloty. Nie zwraca najmniejszej uwagi na mnie. Rozmowy sa na nic. Kochamy sie ale ile tak mozna? Seks jest wymuszony bez zadnej czulosci

Witam,

niechęć do seksu może wynikać z wielu przyczyn. Jeżeli Państwa rozmowy nie pomagają to warto pomyśleć o wizycie u specjalisty psychologa lub seksuologa.

Pozdrawiam,
M.Kęsek-Strózik

Dzień dobry, rozumiem, że coś się zmieniło w państwa związku - po pierwsze zachęcam do otwartej rozmowy z partnerem na ten temat, warto aby pani wiedziała co się stało lub co się dzieje, że partner unika zbliżeń. Pozdrawiam.

Rozmowa jest podstawą, jednak może być też tak, że Pani partner będzie jej unikać tak jak seksu. Nie ma szczerej i otwartej rozmowy, jeśli jedna z osób naciska. Proszę się zastanowić ile czasu może Pani dać sobie i chłopakowi na porozmawianie o tym co się dzieje. Jeśli on będzie milczał i pomijał temat, po Pani stronie będzie decyzja, czy chce Pani walczyć o waszą relację czy ją zakończyć. Pozdrawiam