Nieco pogrubiała śluzowka na bocznej ścianie lewej zatoki szczękowej

Witam odebrałam wyniki zatok-rtg-nieco pogrubiała sluzowka na bocznej scianie lewej zatoki szczekowej. Czy to cos powaznego? Dlaczego boli mnie czolo i glowa skoro wyszlo mi cos w zatoce szczekowej? Czy przepisany przez lekarza ibuprom zatoki na 10dni 2 tabletki dziennie pomoze? dziekuje

Nic się nie dzieje z Twoimi zatokami. Szukaj innych przyczyn bólów głowy. Czy lekarz zbadał Ci przynajmniej ciśnienie krwi, czy byłaś u okulisty? Ten lekarz kończył medycynę chyba w telewizji skoro leczy lekami z reklam TV. Ibuprom można kupić w każdym kiosku. Nie trzeba na to dyplomu lekarza.Jet to lek bardzo toksyczny i niebezpieczny. Wyrzuć go z apteczki domowej na zawsze. Zmień lekarza.,