Niedawno poroniłam, proszę o zinterpretowanie wyników badań

Mam 25 lat, trzy tygodnie temu poroniłam. Proszę o pomoc w interpretacji wyników badań poziomu hormonów tarczycy: TSH 1,93 gdzie norma wynosi 0,25-5,0. oraz czas koalinowo-kefalinowy 26,8 sek. norma wynosi 26,1- 38. Toksoplazmoza IgG wynik ujemny 0 norma <3, toksoplazmoza IgM wynik ujemny 0,04 norma <=0,55. Dziękuję bardzo.
25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety, nie interpretujemy wyników badań. Tylko lekarz, który prowadzi pacjenta i zna pełną historię horoby może trafnie zinterpretować wyniki badań.

Dlatego też doradzamy skonsultowanie wyników z lekarzem prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia, a w razie potrzeby pokieruje dalszą diagnostyką i ewentualnym leczeniem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl