Niedobór neutrocytów i wypadanie włosów

Witam :) Mam 18 lat i dzisiaj robiłam podstawowe badanie krwi, ponieważ od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy, ciągle chce mi się spać, jestem strasznie blada. Ogólnie wszystko jest w normie oprócz NEU%-Neutrocyty 42,7 (zakres 50-70,00) i to samo NEU#-Neutrocyty 1,90 (zakres 2,25-7,35). O czym może świadczyć niedobór neutrocytów? czy to może być coś poważnego? Czy stąd bierze się to moje osłabienie organizmu? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn obniżonych neutrocytów może być wiele, może wynikać z zakażenia wirusowego, chorób autoimmunologicznych, stosowania leków, czy też chorób układu krwiotwórczego. Bez poznania większej ilości informacji i przeanalizowania wszystkich już wykonanych wynikach badań ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.