Niedobór potasu i pieczenie w klatce piersiowej

Witam. Jestem po następujących badaniach: Ekg - Ok, rentgen klatki piersiowej - Ok, ciśnienie - Ok, morfologia - zwiększenie Alt 76, ast - 38.5. Mam niedobór potasu 3.10, po królowce 3.50. USG brzucha mam za 2 tyg. nie mogę wytrzymać.. mam silne pieczenie w klatce piersiowej, silne zawroty głowy i zyla mnie boli na środku w obu nadgarstkach przez co zyly bardziej wychodzą. Biorę kaldyum i odżywiam się potrawami z wysoka zawartością potasu. Ciężko normalnie funkcjonować. .

Ale jakie chciała mi Pani zadać pytanie w związku z tym. Trzeba przeprowadzić wszystkie badania, aby określić przyczyny dolegliwości. Trzeba też uwzględnić psychogenne tło dolegliwości.