Niedobór sodu, potasu oraz witamin F, B2 i B3

W moim organizmie brakuje sodu i potasu, witaminy F oraz B2 i B3. Te ostatnie dostarczam z kefirem grzybka tybetańskiego. Jak mam najlepiej uzupełnić pozostałe? (Zbadane za pomocą wahadełek). I kolejne pytanie - czy pijąc 1 cytrynę dziennie nie zaburzam pompy sodowo potasowej organizmu? Czy dieta uboga w czerwone mięso może powodować te niedobory?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
zapraszam Panią do wsparcia online, będziemy mogły konsultować się przez skype.
Mój kontakt:
ulewicznatalia@gmail.com