Niedobór wagi przy ćwiczeniach siłowych

Witam , mam 18 lat , ważę zaledwie 58kg i mam 189 cm wzrostu , mam szybka przemiane materii , jestem osoba aktywna fizycznie i od 2 tygodzi zczołem cwiczyc na siłowni co zrobic z niedoborem wagi ? Wstydzę sie swojej postury i budowy ciala . Pomocy

Witam,
przede wszystkim warto wykonać podstawowe badania, niedowaga może być też spowodowana nietolerancją glutenu. Warto spróbować odstawić produkty z glutenem na jakiś czas i obserwować organizm.
Zbudowanie masy mięśniowej poprawi wygląd sylwetki, ważne żeby trenować rozsądnie. Na siłowni na pewno jest trener, który pomoże w ułożeniu treningu. Odpowiednie odżywianie to klucz do sukcesu, mięśnie nie powstają ze śmieciowego jedzenia. Trzeba zadbać o zbilansowane posiłki, najlepiej 5 razy dziennie w równych odstępach czasu.
Pozdrawiam