Niedobór witaminy B pomimo suplementacji

Dlaczego mimo brania wit.B wciaz w organizmie mam jej za malo?Wciaz kaciki ust mam jak zombie,wlosy leca garsciami,bola mnie nawet stopy.Co moze usuwac witamine B z organizmu?Czego unikac zeby tak sie nie dzialo?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie objawy jakie Pani prezentują mogą być także związane np. z niedoborem żelaza. Natomiast niedobór witamin pomimo suplementacji może wynikać np. ze złego wchłaniania. Pozdrawiam.