Niedociśnienie u 52-letniej kobiety

Jestem kobietą,wiek 52 lata, stwierdzonym niedociśnieniowcem. Przy pogodzie pochmurnej i deszczowej wskazania ciśnienia to 104/65/103, ciężko nawet prowadzić samochód z braku koncentracji. Co mi grozi w przyszłości z takim ciśnieniem i jak to zmienić?

Piotr Pilarski

Takie ciśnienie nie wymaga interwencji farmakologicznej. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Takie ciśnienie może spowodować utratę przytomności np. przy nagłym powstaniu.

Pozdrawiam.