Niedoczynność przysadki mózgowej a wytatuowanie kodu choroby na przedramieniu

Witam, mam 20 lat i choruje od urodzenia na niedoczynność przysadki mózgowej. Biorę leki euthyrox, hydrokortyzol. Mam w planach wytatuowanie sobie symbol choroby czyli E23.0 na lewej ręce w pobliżu żyły. I pytanie mam takie:czy ratownik medyczny lub lekarz zobaczywszy ten symbol domyśli się żeby podać mi hydrokortyzol w kryzysowej sytuacji kiedy będę nieprzytomny?

Witam, myślę, że nie będzie łatwym zadaniem dla ratowników medycznych, by w ferworze walki o życie, czy zdrowie rozgryźć tajemnicę wytatuowanego przez Pana kodu icd10 swojej choroby. Myślę, że o wiele łatwiejsze będzie noszenie opaski na rękę z wytycznymi co do postępowania (jaką noszą np.cukrzycy). Pozdrawiam.