Niedoczynność spowodowana częściowym wycięciem tarczycy

witam, od 6 lat leczę się na tarczycę najpierw na nadczynność a od jakiś 3 lat na niedoczynność spowodowaną częściowym wycięciem tarczycy, od tego czasu mam non stop infekcje pochwy, do ginekologa czekam po 3 miesiące i daje mi co chwilę inne tabletki dopochwowe które pomagają tylko jak je biorę, zostało również zrobione mi badanie cyt. (2 grupa)wymaz z pochwy na którym okazało się że mam bakterie i drożdżaki, nie mam już sił proszę o pomoc, dodam tylko, że stosuje higienę, stosuje szare mydlo

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza rodzinnego. Konieczna jest antybiotykoterapia.