Niedoczynność tarczycy a bolesność głowy

Witam. Mam 21 lat, od roku choruje na niedoczynność tarczycy. Od niedawna mam bóle głowy, raz boli mnie cała głową, a raz po prawej stronie włącznie z okiem, noszę okulary i mam astygmatyzm, cały czas wmawia sobie, że mam jakiegoś guza w głowie i czasem jak boli mnie głowa to naprawdę myślę, że coś mam.. powiem szczerze mam napady paniki, kołatanie serca, zawroty głowy, do tego dochodzi tarczyca, która powoduje, ze cała drże wszyscy mi mówią, że mam za mała dawkę biorę 25 mg eutyroxu

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Objawy mogą wskazywać, że ma Pani zbyt małą dawkę. Dawki dobiera się indywidualnie na podstawie TSH.

Pozdrawiam.