Niedoczynność tarczycy a cukrzyca

Dzień dobry! Od kilkunastu lat choruję na niedoczynność tarczycy - Chaszi Moto. Przez ostatnie kilka lat przyjmowałam LETROX 100 i przy tej dawce TSH było prawidłowe. Jednocześnie pojawiły się guzki pęcherzykowate, z powodu których przeszłam operację polegającą na całkowitym usunięciu tarczycy.Czuję się dobrze, ale po 3 mies.od operacji zrobiłam TSH - wynik 17,91ulU/ml, mimo przyjmowania Letrox-u100.Termin wizyty u endokr. czerwiec. Proszę o poradę , co dalej. Do tego mam cukrzycę typu 1 LADA.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie skontaktować się ze swoim lekarzem endokrynologiem lub udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.