Niedoczynność tarczycy a dziwne plamienia

Witam mam pytanie odnosnie dziwnego okresu,wiec tak ostatni okres mialam 29stycznia,nastepny pojawil sie 28lutego ale trwal jeden dzien potem nic a na nastepne dwa dni wystapily plamienia brazowe,robilam test wczoraj ale wyszedl negatywny,dodam ze staram sie o dziecko do tej pory sie nie udawalo moze przez to ze mam niedoczynnosc i hashimoto,biore bromergon juz 2lata,ale taki okres zdarzyl sie pierwszy raz czy powinnam poczekac i powtorzyc test,troche mnie to martwi,pozdrawiam.

Niedoczynność tarczycy może upośledzać płodność. Proszę wykonać badania z krwi : TSH, Ft4 , PRL, LH , FSH, Estradiol i testosteron. Zapraszam na wizytę. Tomasz Basta scmkrakow.pl