Niedoczynność tarczycy a lęki o siebie i dziecko

mam niedoczynnosc tarczycy 17.740 tsh czekam na wizyte u endokrynologa ale mam jakies leki o dziecko o siebie uczucie z ezaraz zemdleje strach cała sie trzese jakie leki mogły by mi pomoc dotrwac tej wizyty do 3 Grudnia boje sie zostac sama w domu ze cos mi sie stanie wyniki ogolne krew mocz ok

Droga Pani,
myślę, że w tej chwili jest Pani w stanie silnego stresu (możliwe, ze jest on związany z chorobą, o której Pani wspomina), ale może to być skutkiem jakiś innych przeżyć. Jesli takie silne stany lękowe pojawiły się ostatnio i wcześniej dobrze radziła Pani sobie w sytuacjach stresowych, to znaczy, że jest Pani przeciążona i być może osamotniona w swoich zmaganiach się ze stresem. Jest dość niewiele czasu, aby podjąć terapię, która pomogłaby Pani zwalczać lęk, ale mogę Pani zaproponować, aby napisała Pani do mnie więcej o swoich problemach. Czy lękowe zachowania zdarzały się również w dzieciństwie i okresie młodzieńczym ? Jak do tej pory radziła sobie Pani w trudnych sytuacjach. Kiedy jest największe nasilenie lęku. Jak wygląda lęk o dziecko, czy istnieją realne zagrożenia czy to produkt Pani lęków. Dzieci uczą się emocji od nas , dorosłych. Spokojna,m szczęśliwa matka, to na ogół spokojne dziecko.Trzeba więc się "zabrać za siebie", aby dziecko nie czuło Pani lęku. Jeśli nie znajdzie Pani do tego czasu psychologa, proszę napisać do mnie coś więcej o sobie i Pani życiowej sytuacji i postaram się pomóc jak najlepiej będę umiała.
Pozdrawiam. Krystyna Weigl-Albert .

Dzień dobry!

Doraźną pomoc w radzeniu sobie z lękami, jak również długoterminową pracę nad lękiem może Pani zacząć z psychologiem psychoterapeutą.

Pozdrawiam!