Niedoczynność tarczycy a przytycie i duże łaknienie

Witam od 2 lat choruję na niedoczynosc tarczycy (hashimoto). Biorę tabletki euthyrox 75.Kiedy zaczełam chorowac nie wiedząc o tym bardzo schudłam odkąd biorę leki przytyłam 8 kg i jest mi z tym bardzo żle a najgoresze jest to że mam okropne łaknienie a mój brzuch jest wielki jak balon.Jestem załamana.Czy jest nadzieja że kiedykolwiek wyzdrowieje i moja tarczyca zacznie normalnie funkcjonować czy bede musiała zażywać te leki do końca życia.Dodam że 6 lat temu urodziłam córkę.Jaks chudnąć.
KOBIETA ponad rok temu

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl