Niedoczynność tarczycy a ucisk w gardle

Mam niedoczynnosc tarczycy tj. Hashimoto. Lecze sie od 2 lat biore eutyrox 75 codziennie. Od jakiegos miesiaca codziennie lub co dwa dni czuje ucisk w gardle tak jak by bylo ono zablokowane i spuchniete... Przelykac i pic moge ale gdy to robie poprostu czuje ze splywa to powoli i z jakims oporem . Czy mozliwe ze cos sie dzieje z moja tarczyca?

Proszę pamiętać, że przy Hashimoto odpowiednia dieta jest niezwykle istotna! Może nie jest łatwa, ale za to możliwa do zrealizowania. Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający. W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl