Niedoczynność tarczycy a wykonanie TSH przed wizytą u endokrynologa

Witam, na poczatku kwietnia wykryto u mnie duza niedoczynnosc tarczycy, pierwsza wizyte u endokrynologa mam w polowie czerwca, czy warto powtorzyc badanie tsh przed wizyta u endokrynologa aby wyniki byly bardziej aktualne ? Wspomne iz w lipcu wyjezdzam za granice na 3 msc wiec nie bede mogla przez ten czas wykonac zadnych badan, a zalezy mi aby jak najszybciej zaczac przyjmowac hormony, poniewaz zle sie czuje i kondycja psychiczna jest fatalna.

Zdecydowanie warto wykonać badanie TSH na kilka dni przed wizytą. Oszczędzi to Pani czas i ułatwi lekarzowi podjęcie decyzji bez konieczności kolejnej wizyty w niedługim czasie.