Niedoczynność tarczycy a zaburzenia widzenia, ból kości i kończyn

Witam, od około roku choruję na niedoczynność tarczycy.Pomimo brania leków mam dziwne objawy: -gorzej widzę,czasem podwójnie(byłam już u okulisty) -budzę się z bólem kości,stawów,mięśni,a najgorszy jest ból kończyn dolnych i górnych...taki niedowład -mrowienie i drętwienie stóp i dłoni z naciskiem na palce i stóp i palce dłoni(codziennie) -zimno na palcach...biały ich kolor...potem gorąco,ból i sinienie,a następnie normalny kolor skóry(to koszmar) -drętwienie twarzy -ogólne zmęczenie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym ponowną wizytę u lekarza oraz poszerzenie diagnostyki o kolejne badania w tym także oceniające gospodarkę węglowodanową organizmu. Nie ma co bagatelizować objawów, ponieważ są one dość niepokojące.