Niedoczynność tarczycy a zmęczenie, osłabienie i bóle głowy

Witam. Czy to może być niedoczynność tarczycy. Zmęczenie, osłabienie, bóle głowy, stałe uczucie zimna, zawroty głowy, depresja, bóle nóg, kołatanie serca, problemy z oddychaniem. Wyniki badań tsh 0,969, ft4 12,62 ( w normie) warto skonsultować się z endokrynologiem?

Witam,

Wyniki badań hormonalnych wykluczają niedoczynność tarczycy. Warto aby zbadał Panią lekarz, który po badaniu będzie mógł rozpocząć właściwą diagnostykę. Warto, aby oznaczyła sobie Pani zwykłą morfologię, być może ma Pani anemię. Bez bezpośredniego zbadania Pani i zebrania wywiadu trudno coś więcej podejrzewać.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz