Niedoczynność tarczycy, biegunki z epizodami zaparć i ból brzucha
Witam, mam dużo niepokojących objawów, 2 lata temu zdiagnozowano mi nied. tarczycy, stan zapalny ustąpił, ciągano mnie po kardiologach z powodu bólów w klatce, mam ciągle biegunki z epizodami zaparć, ból brzucha, bulgotanie,bóle głowy uporczywe(rezonans czysty) powiększone węzły chłonne (badania krwi ok) na szyi z lewej strony i na karku. Lekarz przepisał ipp na ból brzucha, po dwóch dniach myślalam ze umre, odstawiłam, dodam że 4mies. temu ograniczyłam gluten. Proszę o jakieś naprowadzenie?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Trudno mi z podanego opisu postawić prawdopodobne rozpoznanie ponieważ objawy są bardzo niecharakterystyczne i wyagają badania bezpośredniego i ewentualnych badań dodatkowych.