Niedoczynność tarczycy, Hashimoto a odchudzanie

Witam serdecznie, Od trzech lat choruje na niedoczynnosc tarczycy, od pół roku na hashimoto. Obecnie moja waga waha sie od 60-62kg przy wzroście 170, chciałabym schudnąć do wagi ok 58 kg ale nic mi nie pomaga. W tygodniu chodzę na siłownie i ćwiczę siłowo 3 razy w tygodniu. Zrezygnowałam z glutenu i laktozy. Wykupiłam catering 1000kcal plus rano jem omlet białkowo tłuszczowy co daje mi ok 1600kcal dziennie. Nie chudnę. Co mogę jeszcze zrobic? Prosze o pomoc :(

Witam,

zalecałabym oddać się w ręce doświadczonego dietetyka a nie szukać pomocy w internecie i poprzez catering dietetyczny. Przy niedoczynności tarczycy i chorobie Hashimoto niezbędna jest odpowiednia dieta. Nie może Pani bowiem spożywać wszystkich produktów spożywczych.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk