Niedoczynność tarczycy i bardzo obfita miesiączka

witam mam 26lat i od zawsze mialam problem z miesiaczka nie mialam od 7 dni mam bardzo obfita miesiaczke do lekarza nie moge sie dostac co moge zrobic bo w ciagu dnia az bywa mi slabo mam niedoczynnosc tarczycy .przed miesiaczko bralam 2 dni tabletki antoncepcyjne belara ale przestalam bo mnie po nich glowa bolala

Aleksander Ropielewski

Proszę udać się na dyżur ginekologiczny. Bez możliwości przeprowadzenia badania i bezpośredniego kontaktu ie jestem w stanie Pani pomóc.