Niedoczynność tarczycy i Hashimoto a oczekiwanie na operacje kręgów szyjnych

Żona ma niedoczynność tarczycy i Haschimoto zażywa eutyrox 125 Miała atak duszności kołatanie serca i ciśnienie 115/105 było pogotowie wzięli na SOR zrobili badania krwinki białe troszkę podwyższone,Tsh-najniższe w normie , serce bez zarzutu, ciśnienie w pozycji leżącej 120/86 a w pozycji stojącej 115/105. Za miesiąc ma operacje na kregi szyjne bo ma zwyrodnienie. Dostała środki uspokajające jak leży jest ok jak wstanie ciśnienie jej skacze 120/105 zawsze ona ma niskie ciśnienie.

Lek. Marta Gryszkiewicz

W tym wypadku niezbędna jest konsultacja kardiologiczna. Czy żona zażywa leki na nadciśnienie?