Niedoczynność tarczycy i nadżerki żołądka

Od 2 lat choruję na subkl. niedoczynność tarczycy; nadżerki żołądka dwunastnicy;refluks;nietolerancję laktozy.Mimo diety i leków źle się czuje(bóle brzucha,wzdęcia,gazy,biegunki,zaparcia,zapalenia pęcherza,bóle głowy,zmęczenie,nastroje depresyjne,uczucie lęku). Morfologia,mocz posiew,IgE,IgA,IgG,APCA,ASCA,ANCA,pasożyty w kale,Candida,Lamblia;USG j.brz.;MR jelita cienkiego grubego-wszystko w normie lub ujemne.Wynik DAO ↓ 3,3 - norma: 14-33.O czym może to świadczyć i do jakiego lekarza się udać ?

Radziłbym najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z gastroenterologiem, który po bezpośrednim badaniu, wynikach badań laboratoryjnych, być może po gastroskopii określi dalszy sposób postępowania, wyjaśni czym spowodowane są dolegliwości.