Niedoczynność tarczycy i problemy z miesiączką pomimo stosowania leków

Witam mam pytanie dotyczącego śluzu.. ogólem mam niedoczynnosć tarczycy i mam problemy z miesiączką. Dwa mieśiace temu doktor ginekolog przypisał mi Duphaston przez 10 dni i po nich dostałam miesiączke a teraz czekam i nie mam do tej pory.. Miałam najpierw śluz biały ale kremowy a dzisiaj rozciągał mi się miedzy palcami .. Nie wiem co już robić.. W jeednym miesiącu mam miesiączke w nastepnym już nie i cały czas biore tabletki na wywołanie mimo tego i tak w nastepnym miesiącu nie mam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.