Niedoczynność tarczycy i tabletki Yaz a brak plamienia z odstawienia

Witam,od 7 miesiecy biore yaz. krwawienie wystepowalo normalnie,lecz z kazdym razem bylo mniejsze.we wrzesniu mialam parogodzinne delikatne plamienie,od tamtej pory okres zanikl .moj lekarz powiedzial ze krwawienie moze nie wystepowac w ogole i mam sie nie martwic.gdy nie dostalam okresu po raz 3 zrobilam test 4tyg po wspolzyciu,wyszedl negatywnie. jednak pobolewa mnie brzuch jak podczas miesiaczki a jestem w polowie opakowania.dodam ze choruje na niedoczynnosc tarczycy.Czy moge byc w ciazy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest to w opisanej mało prawdopodobne jednakże proszę się udać do ginekologa celem dokonania kontroli i wykonania ewentualnych badań. Pozdrawiam.