Niedoczynność tarczycy i wynik USG

Byłam na usg tarczycy, choruję na niedoczynność. Proszę o interpretacje. "Tarczyca zlokalizowana typowo, ruchoma elastyczna.. Płat prawy o wym,16x14x37mm Płat lewy o wym.13x10x28mm Cieśń gr.2mm Obj. narządu 5ml Echogeniczność miąższu w całości jest podwyższona. W pł.lewym obecny jest guzek polimor.(17x12x23mm) ze zwapnieniem i zmianami torbielowatymi.W CD i PD jest wzmożony przepływ(w guzku i miąższu obu patów).Węzły chłonne obustronnie reaktywne ok 10mm, echostruktura zatarta,wnęka wid.słabo."

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna konsultacja z lekarzem zlecającym badanie, być może także biopsja guzka, ewentualnie okresowa obserwacja w usg.
Pozdrawiam