Niedoczynność tarczycy i wyniki hormonów oraz otępienie i senność

Mam 25 lat, cierpię na niedoczynność tarczycy. Obecnie moje wyniki to tsh 1,045, ft3 4,99, ft4 12,64 dwa m-ce temu tsh 1,567, ft4 14,31, półtora roku temu tsh 1,63. Od kilku miesięcy przyjmuję Euthyrox 50 (poprzednio było jeden dzień 50 a drugi 25). Bardzo źle się czuję, nie mogę zasnąć, budzę się codziennie ok 4 rano i już nie zasypiam, jestem otępiała. Czy szukać przyczyny gdzieś dalej czy pomimo dobrych wyników to może być nadal wina tarczycy? Proszę o sugestie jestem na skraju wyczerpania.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.