Niedoczynność tarczycy i wyniki hormonów u 24-latki

Dobry wieczór, Mam 24 lata i niedoczynność tarczycy. Moje wyniki to: przed leczeniem tsh 4,61(norma do 4,0) ATPO 42 (norma do 60), po 3 miesiącach leczenia letroxem 50: Tsh 2,99 ft3: 2,63. Według usg: nieco niejednorodna echogenicznosc bez zmian ogniskowych, PP 12x11x36 mm, PL 10x10x37 mm. Czy to już zapalenie Hashimoto czy nie? I co może oznaczać że po miesięcznej diecie bezglutenowej i bezmlecznej Tsh spadlo do 1,08? (Przy tej samej dawce hormonu)? Z góry dziękuję!

- wyniki badań laboratoryjnych i obraz USG nie wskazują na to
I co może oznaczać że po miesięcznej diecie bezglutenowej i bezmlecznej Tsh spadlo do 1,08?
- nawet przy tej samej dawce hormonalnej, przy zmianie trybu życia, zmianie diety wahania w poziomie TSH mogą występować oczywiście w zakresie normy