Niedoczynność tarczycy po Letrox

Dzień dobry, mam stwietdzoną niedoczynność tarczycy tarczyca po letrox wyrównana, właściwie nigdy nie miałam złych wyników tylko ze względu na usg tarczycy wprowadzono mi leki tak jakby zapobiegawczo. Stwierdzone hasimito ale tylko po usg. Badania anty prawidłowe. Moje pytanie dwa tygodnie temu robiono mi tk płuc z kontrastem czy należy zbadać tarczyca po kontraście i kiedy?Czy kontrakt mógł mi popsuć wyniki które przed kontrastem miałam dobre? Ile odczekać aby powtórzyć badania. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję powtórzyć badania i udać się do lekarza rodzinnego.