Niedoczynność tarczycy w 3. trymestrze ciąży

Witam. Mam niedoczynność tarczycy i jestem na końcówce 3 trymestru ciąży. Obecnie biorę Euthyrox w dawe 62,5 a moje ostatnie wyniki to TSH 1,190 ( 0,350 - 4,940 ) FT4 0,95 ( 0,70 - 1,48 ). Proszę o informację i pomoc jak powinno wyglądać dalsze leczenie po porodzie? Nie mogę się skontaktować ze swoim lekarzem i nie wiem co mam zrobić po urodzeniu dzidziusia? Czy powinnam zmniejszyć dawkę np do 50 mg odczekać kilka tygodni (ile?) i zrobić badania czy pozostać na tej samej dawce co w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

zostanie Pani poinstruwana przez lekarza prowadzacego w szxpitalu.