Niedoczynność tarczycy w przebiegu Hashimoto

Po urodzeniu dziecka (30.06.15) w kwietniu 2016 roku rozpoznano u mnie niedoczynność tarczycy w przebiegu z hashimoto. Od lutego zanikają mi miesiączki lub opóźniają się ponad 2 tygodnie. Biorę letrox 50, wyniki TSH, ft3 i ft4 w normie. Od lutego staramy się z mężem o kolejne dziecko, ale nic z tego. Jaka może być przyczyna nieregularnych miesiączek? Jakie badania zrobić? Endokrynolog i ginekolog nic nie zlecili, jednak taki stan rzeczy nie jest normalny. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do ginekologa najlepiej ze specjalizacją endokrynolog, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie. sadzę, że warto jest oznaczyc poziom prolaktyny,.